O nas

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ciachanów

Medycyna Estetyczna i Regeneracyjna

Medycyna Estetyczna wypełnia przestrzeń pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną, gdzie zabiegi są minimalnie inwazyjne czyli nieoperacyjne.

Wraz z rozwojem świadomości, coraz więcej pacjentów zaczyna stosować profilaktykę przeciwstarzeniową.


Rośnie liczba osób stosujących nie tylko kremy przeciwzmarszczkowe, lecz wykorzystujących również najnowsze osiągnięcia i innowacyjne technologie z zakresu Medycyny Regeneracyjnej, wykorzystującej naturalny potencjał organizmu człowieka.


Klinika ODOCLINIC powstała w Ciechanowie z myślą o pacjentach, którzy coraz częściej poszukują usług z zakresu Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej. 


Jako lekarz chorób wewnętrznych w 1997 roku ukończyłem Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Poznaniu.


Ponad 20 lat pracowałem jako lekarz internista. W 2006 roku ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Od 13 lat prowadzę własny gabinet medycyny estetycznej.


Od 2 lat szkolę lekarzy z nowoczesnych technik regeneracyjnych promując naturalne metody biostymulacji skóry.

Zespół

Poznaj nasz zespół lekarzy

tomasz pobozy

 

Jestem lekarzem ortopedą i doktorem nauk medycznych (2017). Posiadam specjalizację II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu (2007).

 

Od wielu lat, na co dzień, skutecznie udzielam pomocy wszystkim zgłaszającym się do mnie chorym, u których doszło do różnych: schorzeń, zapaleń, urazów, uszkodzeń i zmian w obrębie stawów, mięśni, nerwów i kości.

 

Pomagam w odzyskiwaniu sprawności fizycznej i przyczyniam się do poprawy jakości życia pacjentów, wykorzystując zarówno metody leczenia operacyjnego, jak i zachowawczego, w zależności od etapu i zaawansowania danej dolegliwości czy schorzenia.

 

 

Zadowolonych pacjentów
0 +
Dostępnych pacjentów
0 +
Współpracujących lekarzy
0 +
Osób z personelu
0 +
BLOG

Ostatnie artykuły

Oznaczenie zdrowej cery

Dla wielu kobiet bardzo istotna jest ich cera. Nie tylko panie, ale również mężczyźni interesują się, tym jak wyglądają. Dobrze...

Czytaj więcej
zmarszczki

Trądzik – przyczyny, leczenie

Problemy ze skórą , to częste następstwo niezdrowego trybu życiu, złych nawyków żywieniowych, dorastania czy stosowania nieodpowiednich środków higieny. Wiele...

Czytaj więcej