Zabiegi

Mezoterapia jest niezwykle cenną metodą leczenia łysienia czy wypadania włosów.

Leczenie łysienia

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Jest to metoda stosowana z powodzeniem w celu zmniejszania istniejących objawów łysienia.

 

Preparaty stosowane w zabiegu mezoterapii skóry głowy, łączą w swoim składzie składniki odżywcze i stymulujące wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielane sebum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów.

 

Zapobiegają nawrotom łupieżu, poprzez odbudowę spoiwa międzykomórkowego i pomagają zachować funkcję ochronną skóry głowy. Pomagają przywrócić blask, właściwą strukturę włosa.

Podstawowe informacje na temat zabiegu

Umów się na konsultacje

Zapisz się do jednego z wykonujących ten zabieg Lekarzy Specjalistów na konsultacje. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub wysyłając formularz w zakładce kontakt.

Rejestracja wizyty
Zadowolonych pacjentów
0 +
Współpracujących lekarzy
0 +
Współpracujących lekarzy
0 +
Osób z personelu
0 +
Zarezerwuj
wizytę

  BLOG

  Ostatnie artykuły

  Oznaczenie zdrowej cery

  Dla wielu kobiet bardzo istotna jest ich cera. Nie tylko panie, ale również mężczyźni interesują się, tym jak wyglądają. Dobrze...

  Czytaj więcej
  zmarszczki

  Trądzik – przyczyny, leczenie

  Problemy ze skórą , to częste następstwo niezdrowego trybu życiu, złych nawyków żywieniowych, dorastania czy stosowania nieodpowiednich środków higieny. Wiele...

  Czytaj więcej