Zabiegi

Kwas hialuronowy sposobem na walkę z czasem

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy bierze we władanie serca i twarze tych osób, które chcą korzystać z dobroczynnych surowców w ramach codziennej pielęgnacji cery. Kwas jest budulcem ludzkiej skóry, a z upływem czasu jego ilość się zmniejsza, przez co proces starzenia się skóry nabiera rozpędu. Warto regularnie sięgać po kwas hialuronowy, by zapewnić jej prawidłowe nawilżenie, sprężystość i gęstość oraz młody wygląd skóry. Można używać go jako samodzielny preparat albo sięgać po kosmetyki, które zawierają ten zacny składnik.

 

Kwas hialuronowy jest organicznym związkiem chemicznym, który występuje w naszej skórze. Stanowi on składnik macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, a także ważny element mazi stawowej – m.in. zapewnia jej odpowiednią lepkość, smaruje powierzchnię stawową i dystrybuuje substancje odżywcze. Występuje w tkance łącznej, jest budulcem ściany naczyń krwionośnych i ciała szklistego oka.

Podstawowe informacje na temat zabiegu

Umów się na konsultacje

Zapisz się do jednego z wykonujących ten zabieg Lekarzy Specjalistów na konsultacje. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub wysyłając formularz w zakładce kontakt.

Rejestracja wizyty
0 +
Zadowolonych pacjentów
0 +
Współpracujących lekarzy
0 +
Współpracujących lekarzy
0 +
Osób z personelu
Zarezerwuj
wizytę

    BLOG

    Ostatnie artykuły