Zabiegi

Kwas hialuronowy sposobem na walkę z czasem

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy bierze we władanie serca i twarze tych osób, które chcą korzystać z dobroczynnych surowców w ramach codziennej pielęgnacji cery. Kwas jest budulcem ludzkiej skóry, a z upływem czasu jego ilość się zmniejsza, przez co proces starzenia się skóry nabiera rozpędu. Warto regularnie sięgać po kwas hialuronowy, by zapewnić jej prawidłowe nawilżenie, sprężystość i gęstość oraz młody wygląd skóry. Można używać go jako samodzielny preparat albo sięgać po kosmetyki, które zawierają ten zacny składnik.

 

Kwas hialuronowy jest organicznym związkiem chemicznym, który występuje w naszej skórze. Stanowi on składnik macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, a także ważny element mazi stawowej – m.in. zapewnia jej odpowiednią lepkość, smaruje powierzchnię stawową i dystrybuuje substancje odżywcze. Występuje w tkance łącznej, jest budulcem ściany naczyń krwionośnych i ciała szklistego oka.

Podstawowe informacje na temat zabiegu

Umów się na konsultacje

Zapisz się do jednego z wykonujących ten zabieg Lekarzy Specjalistów na konsultacje. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub wysyłając formularz w zakładce kontakt.

Rejestracja wizyty
Zadowolonych pacjentów
0 +
Współpracujących lekarzy
0 +
Współpracujących lekarzy
0 +
Osób z personelu
0 +
Zarezerwuj
wizytę

  BLOG

  Ostatnie artykuły

  Oznaczenie zdrowej cery

  Dla wielu kobiet bardzo istotna jest ich cera. Nie tylko panie, ale również mężczyźni interesują się, tym jak wyglądają. Dobrze...

  Czytaj więcej
  zmarszczki

  Trądzik – przyczyny, leczenie

  Problemy ze skórą , to częste następstwo niezdrowego trybu życiu, złych nawyków żywieniowych, dorastania czy stosowania nieodpowiednich środków higieny. Wiele...

  Czytaj więcej